Vzhled: základní | textový | pro slabozraké

reportáže

reportáže > Stříbrné medaile z Bystřice pod Hostýnem

přidáno: 06.12.2016

Hezkého a poněkud nečekaného výsledku dosáhly dívky z II. stupně naší školy na pravidelném předvánočním turnaji v halovém fotbale v Bystřici pod Hostýnem. Odchod celé řady důležitých hráček z loňské 9. třídy na střední školy výrazně snížil šance na úspěch. Ani vstup do turnaje nenasvědčoval o opaku (1:3 se ZŠ Slovan Kroměříž, branku vstřelila Novotná), ale od druhého zápasu to už byla jiná písnička. Kádr, který zvládl projít turnajem téměř bez střídání, si poradil s 3. ZŠ Holešov 3:0 (Novotná 2, V. Marčíková), ZŠ Bratrství Bystřice pod Hostýnem 4:0 (Novotná 3, Masná) a po nervy drásajícím penaltovém rozstřelu i s 1. ZŠ Holešov 2:1 a vybojoval si účast ve finále. Zvláště semifinálové utkání proti celku z Holešova stálo naše barvy hodně sil. Po vydařené akci M. Marčíkové a přesném zásahu Masné z úvodu druhé půle se zdálo být finále už jisté. Jenže po ojedinělé chybě 20 sekund před koncem bylo vyrovnáno. Prodloužení rozuzlení nepřineslo, a tak se šlo na penaltový rozstřel. V něm dokázaly přesně zacílit Masná s V. Marčíkovou a to bylo o kýžený gól víc než svedla konkurence. V závěrečném klání už bohužel chyběly síly. Od začátku tahaly za delší konec soupeřky ze Slovanu a po zásluze také zvítězily 4:0. Nicméně stříbrné medaile byly vítanou odměnou za předvedený výkon.

Radost nám ovšem neudělal jen stříbrný celek nastupující pod označením Kvasice „A“. Jejich mladší kolegyně z 6. a 7. ročníku sice trénují jen 3 měsíce, ale své premiérové účasti na turnaji se zhostily se ctí. Proti starším a daleko zkušenějším soupeřkám uhrály ve skupině jednu remízu a vstřelily gól (L. Kučerová). Získaný bod je v celkové klasifikaci posunul na 7. příčku před domácí ZŠ Bratrství Bystřici pod Hostýnem. Výsledky, kterých naše omlazené Béčko dosáhlo, byly následující: se ZŠ Morkovice 0:4, proti 1. ZŠ Holešov 1:4 a se ZŠ TGM Bystřice pod Hostýnem 0:0.

Sestavy našich týmů:

Kvasice A: Adéla Masná, Monika Novotná, Veronika Marčíková, Michaela Marčíková (všechny 9.třída), Dominika Kubíčková a Terezie Ševčíková (8.)

Kvasice B:  Gabriela Vlčková, Lucie Kučerová, Eliška Tumová (7.), Karolína Škrabalová, Tereza Škrabalová (6.A), Bára Chybová, Kateřina Ševelová a Nikola Švecová (6.B)

Fotogalerie


Vyhledávání

Letecký pohled

Letecký pohled

Kvasický ořešák - stromu roku ČR

Obecní úřad

Adresa:
Obec Kvasice
A. Dohnala 18
768 21 Kvasice

Telefon:
573 358 011

Datová schránka:
quhbdab

Úřední hodiny:
Pondělí a středa
7.00 až 17.00
Polední přestávka:
11.30 až 12.30


IČ: 00287385
DIČ: CZ00287385

Hlášení rozhlasu

Cestování po Svaté Zemi- Mariánsko-Alžbětínské společenství v Kvasicích
hlášeno: 22.06.2018
Oznámení- Pekařství Kolář
hlášeno: 21.06.2018
Oznámení - MUDr. Bláhová a Bedřichová
hlášeno: 21.06.2018
Uzavření silnice Bělov- Kvasice, Tlumačov - Kvasice – Trávník
hlášeno: 18.06.2018
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie
hlášeno: 18.06.2018

Vyvìšené dokumenty

aktuální poèet vyvìšených dokumentù je: 25
zobrazit dokumenty

Zajímavé odkazy

Portál Východní Morava
Turistické informace z regionu

Zlínský kraj
Oficiální web krajského úřadu

Portal.gov.cz
Na úřad přes internet

ePUSA
Elektronický portál samospráv

VirtualTravel.cz
Virtuální prohlídky

Evropská databanka
Informace o firmách

Napajedlaci.cz
Počasí v regionu

Farní kronika Kvasice
Digitalizace farní kroniky

Zasílání novinek na email, mobil

Chcete být informování o každé aktualizaci www stránek obce Kvasice? Registrujte svojí emailovou adresu do služby zasílání novinek na email. Registraèní formuláø zde.
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Návštìvnost stránek