Vzhled: základní | textový | pro slabozraké

reportáže

reportáže > Republikové finále ve futsale

přidáno: 15.02.2018

Dvě porážky a jednu výhru zaznamenaly naše mladší žákyně (7.,  6.,  5.ročník) v republikovém finále školské futsalové ligy v Heřmanově Městci v Pardubickém kraji. Již zahajovací zápasy napověděly, kdo by se měl ucházet o nejvyšší příčky. Obhájce loňského prvenství ZŠ a MŠ Studenec, bronzový medailista ZŠ Pardubice Ohrazenice a 4. ZŠ Plzeň. Všechno celky těžící ze silné klubové základny v městech a obci. Trojice, do níž patřila i naše škola a dále ZŠ Štěbořice (okres Opava) a 10. ZŠ Plzeň, se musela pokoušet o překvapení. V základní skupině, ze které první dva celky postupovaly do semifinále a poslední hrál utkání o 5. místo, jsme bohužel žádné body nevybojovali. I tak bylo výzvou uspět alespoň v zápase o umístění. Zvlášť když na druhé straně stál soupeř se zvučným jménem, stříbrný medailista z uplynulého ročníku, 10. ZŠ Plzeň. Závěrečné utkání nakonec naše děvčata zvládla a po dvou brankách Karolíny Škrabalové zvítězila 2:0. Páté místo tedy připadlo Kvasicím. Na 4. místě se umístila ZŠ Štěbořice, třetí byla 4. ZŠ Plzeň, druhá ZŠ a MŠ Studenec a vítězem se stala ZŠ Pardubice Ohrazenice.

Zápasy našeho celku:

ZŠ Kvasice – ZŠ a MŠ Studenec 0:2,  ZŠ Kvasice – 4. ZŠ Plzeň 0:2,  ZŠ Kvasice – 10. ZŠ Plzeň  2:0

Sestava ZŠ Kvasice:  Tereza Marešová – Kateřina Ševelová (obě 7.B), Tereza Škrabalová, Karolína Škrabalová (obě 7.A), Bára Chybová –Nikola Švecová (obě 7.B), Nela Novotná (5.), Eliška Horová, Zuzana Horsáková – Eliška Šišková, Hedvika Bláhová (všechny 6.), Nikola Dohoráková (7.A)

Fotogalerie


Vyhledávání

Letecký pohled

Letecký pohled

Kvasický ořešák - stromu roku ČR

Obecní úřad

Adresa:
Obec Kvasice
A. Dohnala 18
768 21 Kvasice

Telefon:
573 358 011

Datová schránka:
quhbdab

Úřední hodiny:
Pondělí a středa
7.00 až 17.00
Polední přestávka:
11.30 až 12.30


IČ: 00287385
DIČ: CZ00287385

Hlášení rozhlasu

Oznámení o uzavření knihovny v Kvasicích
hlášeno: 20.03.2019
Trénování paměti - Mariánsko - Alžbětínské společenství v Kvasicích
hlášeno: 20.03.2019
MUDr. Zezula oznamuje
hlášeno: 13.03.2019
Veletrh STAVEBNICTVÍ-THERM
hlášeno: 12.03.2019
Upozornění na velkoplošnou deratizaci obce Kvasice - firma Deratex spol. s.r.o.
hlášeno: 04.03.2019

Vyvìšené dokumenty

aktuální poèet vyvìšených dokumentù je: 19
zobrazit dokumenty

Zajímavé odkazy

Portál Východní Morava
Turistické informace z regionu

Zlínský kraj
Oficiální web krajského úřadu

Portal.gov.cz
Na úřad přes internet

ePUSA
Elektronický portál samospráv

VirtualTravel.cz
Virtuální prohlídky

Evropská databanka
Informace o firmách

Napajedlaci.cz
Počasí v regionu

Farní kronika Kvasice
Digitalizace farní kroniky

Zasílání novinek na email, mobil

Chcete být informování o každé aktualizaci www stránek obce Kvasice? Registrujte svojí emailovou adresu do služby zasílání novinek na email. Registraèní formuláø zde.
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Návštìvnost stránek