Vzhled: základní | textový | pro slabozraké

reportáže

reportáže > Kde se dařilo kvasickým žákům?

přidáno: 18.12.2017

Během podzimních měsíců se žáci a žákyně z II. stupně objevili na několika turnajích a soutěžích převážně okresního formátu. Za úspěšnou můžeme určitě považovat hned první sportovní soutěž v přespolním běhu v Bystřici pod Hostýnem, která se konala na konci září v biatlonovém areálu Bedlina. Medailová umístění zde vybojovali deváťák Petr Pecina (2. místo mezi staršími žáky) a sedmák Tomáš Stránský (3. místo v závodě mladších žáků).  Velmi úspěšné bylo fotbalové a futsalové družstvo hochů, které obsadilo 3. respektive  2. příčku v okresním finále v minikopané v Kroměříži a sálové kopané v Morkovicích. Pod těmito výsledky byli podepsáni následující žáci: Petr Pecina, Jaroslav Šiška, Jan Oblouk, Miroslav Samohýl, Ondřej Malenovský (všichni 9.třída), Adam Kochaníček, Šimon Němeček (oba 8.), Vojtěch Knoll (7.A), Martin Berka, Michal Kahaja (oba 7.B) a Josef Pecina (6.).

   A na závěr ještě čerstvé vavříny, kterých několik chlapců a jedna dívka dosáhla na dovednostní soutěži Ukaž, co umíš pořádané SŠ COPT Kroměříž. V kategorii mladý elektronik (15 soutěžících) se vítězkou stala Lucie Kučerová (8.třída) a třetí skončil Daniel Gazdoš (7.A),mezi 34 strojaři se z našich žáků vedlo nejlépe třetímu Vítu Pomališovi a čtvrtému Tomáši Dýčkovi (oba 9.).  Poslední kategorií byla soutěž mladých automechaniků, kterých se představilo celkem 43 a nás může opravdu těšit pohled na čelo výsledkové listiny, kde se od prvního místa seřadili pouze naši žáci v pořadí: Tomáš Dýčka (9.), Ladislav Kubín (7.B), Jaroslav Šiška (9.) a Lukáš Kozel (7.B).

Fotogalerie


Vyhledávání

Letecký pohled

Letecký pohled

Kvasický ořešák - stromu roku ČR

Obecní úřad

Adresa:
Obec Kvasice
A. Dohnala 18
768 21 Kvasice

Telefon:
573 358 011

Datová schránka:
quhbdab

Úřední hodiny:
Pondělí a středa
7.00 až 17.00
Polední přestávka:
11.30 až 12.30


IČ: 00287385
DIČ: CZ00287385

Hlášení rozhlasu

Pojízdná prodejna Vacenovice
hlášeno: 10.12.2018
Odečty vodoměrů - VaK
hlášeno: 05.12.2018
Zájezd na vánoční trhy v Uherském Hradišti
hlášeno: 04.12.2018
Prodej vánočních stromků v Nové Dědině
hlášeno: 28.11.2018
Pochůzka s Mikulášem - SDH Kvasice
hlášeno: 28.11.2018

Vyvìšené dokumenty

aktuální poèet vyvìšených dokumentù je: 22
zobrazit dokumenty

Zajímavé odkazy

Portál Východní Morava
Turistické informace z regionu

Zlínský kraj
Oficiální web krajského úřadu

Portal.gov.cz
Na úřad přes internet

ePUSA
Elektronický portál samospráv

VirtualTravel.cz
Virtuální prohlídky

Evropská databanka
Informace o firmách

Napajedlaci.cz
Počasí v regionu

Farní kronika Kvasice
Digitalizace farní kroniky

Zasílání novinek na email, mobil

Chcete být informování o každé aktualizaci www stránek obce Kvasice? Registrujte svojí emailovou adresu do služby zasílání novinek na email. Registraèní formuláø zde.
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Návštìvnost stránek