Vzhled: základní | textový | pro slabozraké

reportáže

reportáže > Kde se dařilo kvasickým žákům?

přidáno: 18.12.2017

Během podzimních měsíců se žáci a žákyně z II. stupně objevili na několika turnajích a soutěžích převážně okresního formátu. Za úspěšnou můžeme určitě považovat hned první sportovní soutěž v přespolním běhu v Bystřici pod Hostýnem, která se konala na konci září v biatlonovém areálu Bedlina. Medailová umístění zde vybojovali deváťák Petr Pecina (2. místo mezi staršími žáky) a sedmák Tomáš Stránský (3. místo v závodě mladších žáků).  Velmi úspěšné bylo fotbalové a futsalové družstvo hochů, které obsadilo 3. respektive  2. příčku v okresním finále v minikopané v Kroměříži a sálové kopané v Morkovicích. Pod těmito výsledky byli podepsáni následující žáci: Petr Pecina, Jaroslav Šiška, Jan Oblouk, Miroslav Samohýl, Ondřej Malenovský (všichni 9.třída), Adam Kochaníček, Šimon Němeček (oba 8.), Vojtěch Knoll (7.A), Martin Berka, Michal Kahaja (oba 7.B) a Josef Pecina (6.).

A na závěr ještě čerstvé vavříny, kterých několik chlapců a jedna dívka dosáhla na dovednostní soutěži Ukaž, co umíš pořádané SŠ COPT Kroměříž. V kategorii mladý elektronik (15 soutěžících) se vítězkou stala Lucie Kučerová (8.třída) a třetí skončil Daniel Gazdoš (7.A),mezi 34 strojaři se z našich žáků vedlo nejlépe třetímu Vítu Pomališovi a čtvrtému Tomáši Dýčkovi (oba 9.).  Poslední kategorií byla soutěž mladých automechaniků, kterých se představilo celkem 43 a nás může opravdu těšit pohled na čelo výsledkové listiny, kde se od prvního místa seřadili pouze naši žáci v pořadí: Tomáš Dýčka (9.), Ladislav Kubín (7.B), Jaroslav Šiška (9.) a Lukáš Kozel (7.B).