Vzhled: základní | textový | pro slabozraké

aktuality

aktuality > Parkování v obci Kvasice


Plná velikost
přidáno: 07.04.2010

Opět se vracíme k tématu parkování. Prohlédněte si fotografie nevhodného parkování v obci Kvasice. Nejsme tak trochu bezohlední k lidem, kteří opravám chodníků věnují nemalé úsilí a obec peníze? Nevytváříme nevědomky nebezpečné situace v silničním provozu? Takové parkování se obvykle pokutuje. Šetřme peníze, zdraví a chovejme se ohleduplně.

Roman Berdník

Komentáøe

1 od: ?, přidáno: 18:28 10.04.10

Při dnešním nmožství aut nám předveďte vhodné parkování.
2 od: ?, přidáno: 15:35 20.04.10

Kdyby bylo kde parkovat, tak nebudeme stat na chodniku. Pred svym domem jsem si opravil chodnik sam a za sve.vetsina obecnich chodniku je tak kriva, ze radeji budu chodit po cestach.
3 od: Jarmila Hopanová, přidáno: 21:01 23.04.10

Pane Berdník,děkuji Vám za zájem o parkování před mým domem. Pokud mi paměť sahá chodník si už nejméně 20 let opravujeme sami, trávu před domem nám nikdy obec neposekla a to nemluvím o listí , které si smetáme a plnime si s ním naši popelnici.Stejný obrázek je u všech obyvatel naší ulice. V zimě pokud bychom si neodlidili sníh tak by jsme se nedostali z domu.Jako občan řádně platící daně bych nevěřila,že mě budete takto osočovat s bezohlednosti ohrožování.Měl by jste si uvědomit , že většina s nás jsme si na vlastní náklady upravili stání pro auta právě tak ,abychom nepřekáželi provozu ať už na silnici nebo chodníku. Už mě to opravdu nebaví jak se stále upozorňuje ,že někteří ohrožují tímto parkováním občany.Ať jsem se ptala kohokoliv kdo prošel tak se tomu divil a většinou se tomu zasmál.Možná kdybyste se lépe díval kolem sebe našel by jste mnohem závažnější ůpravy chodníku kde je opravdu nebezpečí ůrazu.Ještě jednou děkuji za Váš zájem a jsem s pozdravem. Jarmila Hopanová ,Nová 399, Kvasice
4 od: Roman Berdník, přidáno: 10:07 28.05.10

Článek o parkování vozidel v obci nebyl zaměřen na osočování, ale literární formou úvahy bylo cílem seznámit občany se stavem, který není nikterak příznivý, aby se zamysleli nad touto situací, jejíž negativní důsledky mohou mnohdy sami při troše ohleduplnosti a pochopení zmírnit či ovlivnit. Myslím, že si ani při povinnostech, které se na nás všechny valí, starostech a dnešní hektické době mnohdy ani neuvědomíme stav, který svým konáním ještě zhoršíme a to je ta správná doba k napsání nějakého článku, jež nám připomene, že jsme lidé rozumní a snášenliví. Prezentovanými fotografiemi jsem chtěl poukázat na stav kdy v nepřehledných úsecích v obci znásobíme nepříznivou a mnohdy nebezpečnou situaci nevhodným parkováním. Jakoukoli kolizi v těchto místech nepřeji opravdu nikomu. To jak žalostně vypadají některé chodníky v obci není vlivem chodců, ale právě aut. Roman Berdník
5 od: Hopanová Jarmila, přidáno: 19:57 31.05.10

Pane Berdník, děkuji Vám za odpověď bohužel s dopisu, který jste mi poslal je zřejmé, že jste mne vůbec nepochopil. Na fotkách je právě naše auto, které se snažíme parkovat právě tak, abychom neohrožovali jak chodce tak provoz na silnici.Jak mi píšete je v současné době v obci mnohem více aut a pokud chodíte po obci ta k jste si určitě všiml,že hodně domů nemá možnost garážování .My jsme měli to štěstí, že tuto možnost máme a mohu Vám s čistým svědomím říct, že ji plně využíváme. Jak píšete je to vývoj společnosti a v současné době je to skoro nutnost mít více jak jedno vozidlo. S pozdravem Hopanová.

Vyhledávání

Letecký pohled

Letecký pohled

Kvasický ořešák - stromu roku ČR

Obecní úřad

Adresa:
Obec Kvasice
A. Dohnala 18
768 21 Kvasice

Telefon:
573 358 011

Datová schránka:
quhbdab

Úřední hodiny:
Pondělí a středa
7.00 až 17.00
Polední přestávka:
11.30 až 12.30


IČ: 00287385
DIČ: CZ00287385

Hlášení rozhlasu

Zápis do 1. třídy na ZŠ Kvasice
hlášeno: 30.03.2020
Prodej a rozvoz denního menu restaurace Černý kůň Tlumačov
hlášeno: 25.03.2020
Prodloužení uzavírky rehabilitačního centra Rehabfit Kvasice
hlášeno: 24.03.2020
Změna otevírací doby - Renta (COOP) Kvasice
hlášeno: 24.03.2020
Nabídka práce - sociální pracovník/ce - DZP Kvasice
hlášeno: 24.03.2020

Vyvìšené dokumenty

aktuální poèet vyvìšených dokumentù je: 70
zobrazit dokumenty

Zajímavé odkazy

Portál Východní Morava
Turistické informace z regionu

Zlínský kraj
Oficiální web krajského úřadu

Portal.gov.cz
Na úřad přes internet

ePUSA
Elektronický portál samospráv

VirtualTravel.cz
Virtuální prohlídky

Evropská databanka
Informace o firmách

Napajedlaci.cz
Počasí v regionu

Farní kronika Kvasice
Digitalizace farní kroniky

Zasílání novinek na email, mobil

Chcete být informování o každé aktualizaci www stránek obce Kvasice? Registrujte svojí emailovou adresu do služby zasílání novinek na email. Registraèní formuláø zde.
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Návštìvnost stránek