Vzhled: základní | textový | pro slabozraké

aktuality

aktuality > Altán pro mládež - druhý rok užívání


Plná velikost
přidáno: 01.07.2009

Vážení občané, sdělujeme Vám, prostřednictví internetu, stav altánu, zbudovaného pro naši mládež, který si mládež přála, aby se mohla scházet a sdělovat si své problémy a dojmy. Máme pokračovat v budování investic pro mladé?

Komentáøe

1 od: eva, přidáno: 15:22 12.07.09

dost casto chodíme na procházku se psi po moravním břehu a máme možnost sledovat co se tam děje.osazenstvo je stále stejné.jsou to děti???nebo dobytek? ničeho si neváží a berou všechno jako samozdřejmost.S CIZIHO KREV NETECE.
2 od: Ondrej, přidáno: 23:48 14.07.09

Chodim si tam sem tam zahrat nohejbal a vidim ze lide co se tam zdrzuji ten neporadek nedelaji. Podivejte se poradne na tu fotku a pak mi reknete, zda-li by tam byl vetsi poradek, kdyby se becka obce pravidelne vyvazela? Nejhorsi je ze se vsechno svadi na vsechny a nikdy se nenajde konktretni vinik. Naposledy se povedlo trem malym holkam (zakynim prvniho stupne ZS) rozbit dalsi drevenou desku. Existuje na to nekolik svedku ale nikdo nebyl potrestan. Nedivil bych se kdyby mely na svedomi i tu bocni stenu. Verim ze kdyz se bude becka pravidelne vyvazet tak tam neporadek nebude. A pokud by se nasli dve tri vhodne, klidne i zastarale lavicky, nemusely by tam byt ani ty stare autosedacky. Myslim ze toho nechceme tak moc. P.S.: v prostorach obecnich garazi, v byvalem arealu Saker, je lavicek ktere se nepouzivaji plno.
3 od: Antikvasičák, přidáno: 16:04 18.07.09

Mládež v naší vesnici se dělí na dvě skupiny, prosím nehažte všechny do jednoho pytle, vždy se najde nějaká skupinka hajzlů, co vše budou ničit. Stejně obec dělá pro mládež minimum. Před několika lety zde bylo veřejné koupaliště i kino a teď je tu kulové. Myslíte si, že v dnešní dobe mláděž nebude ničit věci, když v Kvasicích nic nemáme na volnočasové aktivity, tak jejich nejnormálnější zábavou jsou drogy a veřejná drbárna. Kvasice 4EVER :-D LOL :-D
4 od: Jana, přidáno: 15:59 12.08.09

I když nepatřím už bohužel k úplně mladé generaci, naprosto souhlasím s názory, které čtu v předchozích komentářích... Nejhorší věc je kolektivní vina (a posléze trest - viz škola - někdo udělá průšvih a celá třída nejede na výlet... Ó, jak výchovné...) Nechápu, proč není nikdo potrestán za ničení čehokoli, když mu to lze bez problémů dokázat.. Ty malé holky potřebují dostat přes prsty, jinak samozřejmě budou mít dojem, že jim vždycky všechno projde... Souhlasím i s tím, že by se odpadky z bečky (jak úžasná odpadová nádoba..)měly pravidelně vyvážet.. Pravdu má také Antikvasičák - my jsme měli to štěstí, že jsme zažili koupaliště i kino a bylo to skvělé.. Škoda.

Vyhledávání

Letecký pohled

Letecký pohled

Kvasický ořešák - stromu roku ČR

Obecní úřad

Adresa:
Obec Kvasice
A. Dohnala 18
768 21 Kvasice

Telefon:
573 358 011

Datová schránka:
quhbdab

Úřední hodiny:
Pondělí a středa
7.00 až 17.00
Polední přestávka:
11.30 až 12.30


IČ: 00287385
DIČ: CZ00287385

Hlášení rozhlasu

Prodej ovoce a zeleniny - Zelenina Juvita
hlášeno: 02.06.2020
Oranžové hřiště opět v provozu
hlášeno: 01.06.2020
Nalezen pes
hlášeno: 01.06.2020
Zápis stavu vodoměrů - VaK
hlášeno: 01.06.2020
Prodej kohoutů a kuřic - Drůběžárna Prace
hlášeno: 29.05.2020

Vyvìšené dokumenty

aktuální poèet vyvìšených dokumentù je: 48
zobrazit dokumenty

Zajímavé odkazy

Portál Východní Morava
Turistické informace z regionu

Zlínský kraj
Oficiální web krajského úřadu

Portal.gov.cz
Na úřad přes internet

ePUSA
Elektronický portál samospráv

VirtualTravel.cz
Virtuální prohlídky

Evropská databanka
Informace o firmách

Napajedlaci.cz
Počasí v regionu

Farní kronika Kvasice
Digitalizace farní kroniky

Zasílání novinek na email, mobil

Chcete být informování o každé aktualizaci www stránek obce Kvasice? Registrujte svojí emailovou adresu do služby zasílání novinek na email. Registraèní formuláø zde.
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Návštìvnost stránek